All for Joomla All for Webmasters

baskan son

Çok değerli Bağlıkaya'lı hemşerilerim ve çok sevgili ziyaretçilerimiz.


"Geleceğin Bağlıkaya'sını" sağlam temeller üzerine kurmak amacıyla yola çıktık ve sizlerden aldığımız güçle, Bağlıkaya'mızın mali imkanları ölçüsünde Kasabamızın her gününü hizmete dönüştürebilmenin gayreti içerisindeyiz.
Belediye hizmetlerine hız kazandırma, vatandaşın değişen hizmet taleplerine cevap verebilme, kaynakları daha etkin ve verimli kullanabilme amacı ile bir yandan rutin belediye hizmetlerini yerine getirirken diğer yandanda Bağlıkaya'mızı kendine yakışır bir kasaba olarak geleceğe hazırlamaktayız.
Bu gurur ve kararlılıkla her gün yeni bir adım atarak tüm kasabalara örnek olacak, her yönüyle modern, çağdaş bir Bağlıkaya için çalışıyoruz.
Belediyemizin resmi yayın organı olan www.baglikaya.bel.tr aracılığı ile vatandaşlarımıza çalışmalarımızı ve her yönü ile Bağlıkaya'mızı tanıtmaktayız.
Siz değerli hemşerilerimizin desteğini yanımızda hissetmek hayallerimizi süsleyen Bağlıkaya'mızı daha güzel günlere taşımak için çalışma gayretimizi daha artırmaktadır.
El ve gönül birliği ile gidecek daha çok yolumuz, yapacak çok işimiz, yaşanacak çok güzel günlerimiz var...
Bana internet üzerinden mesaj göndermek için Başkan'a Mesaj kısmına tıklayabilirsiniz. Gönderdiğiniz Mesajlar Bizzat Tarafımdan Cevaplanacaktır.

Davut ÇALIŞKAN
Bağlıkaya Belediye Başkanı

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…