All for Joomla All for Webmasters

OKULLARIMIZA TAM DESTEK

09 May 2016
(0 votes)
K2_ITEM_AUTHOR 

 

BAĞLIKAYA ŞEHİT MUAMMER KARACAER ORTAOKULU’NUN BAŞARI YILI

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında Okulumuz(Bağlıkaya Şehit Muammer Karacaer Ortaokulu) Küçük Kız Voleybol takımı Aksaray’da yapılan müsabakalarda İl 3.sü olmuştur. Okulumuz Küçük Kız ve Küçük Erkek Atletizm takımları da ilimizde yapılan müsabakalarda İl 3. Sü olmuşlardır.

Ayrıca Küçük Erkek Atletizm takımından Olcay Özkaraca ve Gökdeniz Eser adlı öğrencilerimiz Eskişehir’de düzenlenen Atletizm Grup müsabakalarında ilimizi temsil etmişlerdir.

Öğrencilerimizin bireysel dereceleri ise şöyledir:

ERKEKLER

Gökdeniz ESER  : Yüksek Atlama İl 3.sü

Yunus Emre ÖZKÖK : 1000 metre İl 3.sü

Olcay ÖZKARACA: Uzun Atlama İl 3.sü

Erkek Bayrak takımı İL 2. Si

KIZLAR

Kız Bayrak takımı İl 3.sü

Kübra CANBULUT: Yüksek Atlama İl 3. Sü

Safiye CANDAN: Uzun Atlama İl  3.sü

 

Ayrıca Hasan CEYLAN adlı öğrencimiz  Bana AB’yi anlat konulu slogan yarışmasında Aksaray 1.si olarak İlimizi 26 Mayısta Ankara’da yapılacak olan Türkiye finalinde temsil edecek. Öğrencimiz Türkiye’de ilk 3 e girerse Eylül ayında bir Avrupa ülkesine düzenlenecek olan geziye katılacak. Öğrencimize başarılar dileriz.

Okulumuzun elde ettiği bu başarılarda emeği geçen öğrencilerimize, öğretmenlerimize, okul idaremize ve bu çalışmalarda desteğini bizlerden esirgemeyen Bağlıkaya Belediye Başkanı Sayın Davut ÇALIŞKAN’A Teşekkür ederiz.

1953 K2_VIEWS
MEHMET KARACAER

Image Gallery

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…