All for Joomla All for Webmasters
MEHMET KARACAER

MEHMET KARACAER

     BELEDİYEMİZ DE 01/03/2018 TARİHİNDE YAPILAN TAŞERON İŞÇİ SINAVI SONUÇLARI.

 

1.RAMAZAN ÖZTÜRK         BAŞARILI

2.FADİME KILIÇ                BAŞARILI

3.ALİ EDİZ                       BAŞARILI

4.İDRİS ÇALIŞKAN            BAŞARILI

5.VEDAT ÇALIŞKAN           BAŞARILI

6.MUSA ÇAKMAZ               BAŞARILI

7.ORHAN CANBULUT          BAŞARILI

8.HASAN ER                      BAŞARILI

BAĞLIKAYA BİRLİK VE BERABERLİK ANLAMINA GELEN ÜÇ B HARFİ VE İSLAMİYET VE TÜRK SANCAKLARINDA KULLANILAN HİLAL DEN OLUŞAN YENİ LOGO ÇALIŞMAMIZ.

KASABAMIZ ARAZİ VE KASABA İÇİ YOLLARI BELEDİYEMİZ İMKANLARI DOĞRULTUSUNDA STABİLİZE VE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI SÜRMEKTEDİR.

DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ KAPSAMINDA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TARAFINDA HALİÇ KONGRE MERKEZİNDE DÜZENLENEN PROĞRAMA MECLİS ÜYELERİMİZ VE PERSONELİMİZLE KATILDIK.İSTANBUL' UN TARİHİ MEKANLARINI GEZME FIRSATI BULDUK.

 

 

BAĞLIKAYA ŞEHİT MUAMMER KARACAER ORTAOKULU’NUN BAŞARI YILI

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında Okulumuz(Bağlıkaya Şehit Muammer Karacaer Ortaokulu) Küçük Kız Voleybol takımı Aksaray’da yapılan müsabakalarda İl 3.sü olmuştur. Okulumuz Küçük Kız ve Küçük Erkek Atletizm takımları da ilimizde yapılan müsabakalarda İl 3. Sü olmuşlardır.

Ayrıca Küçük Erkek Atletizm takımından Olcay Özkaraca ve Gökdeniz Eser adlı öğrencilerimiz Eskişehir’de düzenlenen Atletizm Grup müsabakalarında ilimizi temsil etmişlerdir.

Öğrencilerimizin bireysel dereceleri ise şöyledir:

ERKEKLER

Gökdeniz ESER  : Yüksek Atlama İl 3.sü

Yunus Emre ÖZKÖK : 1000 metre İl 3.sü

Olcay ÖZKARACA: Uzun Atlama İl 3.sü

Erkek Bayrak takımı İL 2. Si

KIZLAR

Kız Bayrak takımı İl 3.sü

Kübra CANBULUT: Yüksek Atlama İl 3. Sü

Safiye CANDAN: Uzun Atlama İl  3.sü

 

Ayrıca Hasan CEYLAN adlı öğrencimiz  Bana AB’yi anlat konulu slogan yarışmasında Aksaray 1.si olarak İlimizi 26 Mayısta Ankara’da yapılacak olan Türkiye finalinde temsil edecek. Öğrencimiz Türkiye’de ilk 3 e girerse Eylül ayında bir Avrupa ülkesine düzenlenecek olan geziye katılacak. Öğrencimize başarılar dileriz.

Okulumuzun elde ettiği bu başarılarda emeği geçen öğrencilerimize, öğretmenlerimize, okul idaremize ve bu çalışmalarda desteğini bizlerden esirgemeyen Bağlıkaya Belediye Başkanı Sayın Davut ÇALIŞKAN’A Teşekkür ederiz.

KASABAMIZDA KURTULUŞ MAHALLESİ VE YENİ MAHALLE ARASINDA BULUNAN İKİ KM LİK ALANDA KANAL ÇALIŞMASI BAŞLADI VE HİZLA DEVAM ETMEKTEDİR.

baglikaya kanal1

Page 1 of 2
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…